Kabin Kiralama Çözümleri

Sorunsuz barındırma altyapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Örnek Görsel
Kabin Tipi
Kabin Boyutu
Veri Merkezi
Hat Ücreti
Enerji Ücreti
Kurulum Ücreti
Aylık Fiyat
Sipariş
Tam Kabin
42U


İstanbul
1Mbit/s: 4,5 ₺ Kullandığın Kadar Öde
1kw/h 3,26 ₺ Kullandığın Kadar Öde
1500 ₺ / Tek Seferlik
1380 ₺
+90 850 840 67 72
[email protected]
Genel Bilgiler:
* Hizmetlerimizde ücretsiz olarak trafik izleme sistemleri ve isteğe bağlı olarak işlem sırasına göre KVM hizmeti sunuyoruz.
* Kabin hizmetlerimizde müşterinin talebine göre 1Gbit, 2X1Gbit, 1x10Gbit, 2x10Gbit Fiber Uplink sağlanabilmektedir. 
* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Kabininizin total hat trafiği aylık ortalaması (PERC95) baz alınarak otomasyon tarafından ölçümlenir. Tüm barındırma müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.
* Kiralanan kabinetin yanında en az 50Mbit hat satın alınmalıdır. (225 TL)
* Kabin paketlerimizde enerji ölçümü PDU tarafından sağlanan ücretsiz ampermetre ile yapılmaktadır.
* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.
* Kabinetler içerisinde kızaksız sunucu barındırılamaz. Kabin kızağı, atx rafı, cat6 kablo, power kablo gibi teknik ihtiyaçlarınızı (eğer tarafınıza ait yok ise) faturalandırarak karşılayabilmekteyiz.
* Tarafınıza ait bir switch yok ise stok dahilinde tarafımızdan aylık kiralama şeklinde karşılanabilmektedir.
* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.
* Türkiye’nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan İstanbul Türknet’te 50Gbit yedekli backbone uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.
 
IP Kiralama Ücretleri:
* /24 IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı Türknet lokasyon için 10 TL şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı koruma bulunmaktadır.
 
DDoS Koruma Ücretleri:
* İstanbul Türknet Lokasyon:
Kabinet DDoS koruma ücreti: 1000 TL’dir. Kabinet koruma ücretine 1 adet /24 subneti koruma hizmeti dahildir. Ek subnetler için: Yurt Dışı (Voxility+Serverius+DDos Guard) + Yurt içi DDoS Koruması (Türknet Firewall + Mikrotik ile özel güvenlik duvarı filtreleme sistemi ): 500 TL şeklindedir.
Üst Düzey Profesyonel Koruma Türknet DDoS Koruması + Serverius + Voxility + DDoS Guard + Threadripper Mikrotik gibi üst düzey ve profesyonel tüm servisleri içerir.
 
Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.
Güçlü Barındırma Altyapısı
Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Ortak yerleşim özelliğiyle kullanıcıya ait olan bir sunucuyu aktif veri merkezinde bulundurma hizmetine sunucu barındırma (co-location) adı verilir. Yüksek performans sunan aktif veri merkezlerimizde sunucunuzun iç hat ve çalışma koşulları hizmeti güvenle sağlanacağı gibi tüm avantajlarından yararlanılması da mümkündür. Sunucunuzun üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilir, anlık raporlar sayesinde tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Elbette, (https://sunucum.net.tr/ddos-korumasi) adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.