Kabin Kiralama Çözümleri

Sorunsuz barındırma altyapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Örnek Görsel
Kabin Tipi
Kabin Boyutu
Veri Merkezi
Hat Ücreti
Enerji Ücreti
Kurulum Ücreti
Aylık Fiyat
Sipariş
Tam Kabin
42U


İstanbul
1Mbit/s: 7 ₺ Kullandığın Kadar Öde
1kw/h 3,92 ₺ Kullandığın Kadar Öde
2000 ₺ / Tek Seferlik
2000 ₺
+90 850 840 67 72

[email protected]
Genel Bilgiler:
* Hizmetlerimizde ücretsiz olarak trafik izleme sistemleri ve isteğe bağlı olarak işlem sırasına göre KVM hizmeti sunuyoruz.
* Kabin hizmetlerimizde müşterinin talebine göre 1Gbit, 2X1Gbit, 1x10Gbit, 2x10Gbit Fiber Uplink sağlanabilmektedir. 
* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Kabininizin total hat trafiği aylık ortalaması (PERC95) baz alınarak otomasyon tarafından ölçümlenir. Tüm barındırma müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.
* Kiralanan kabinetin yanında en az 100Mbps hat satın alınmalıdır. Minimum 100Mbps olarak upgrade işlemi yapılabilir.
* Kabin paketlerimizde enerji ölçümü PDU tarafından sağlanan ücretsiz ampermetre ile yapılmaktadır.
* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.
* Kabinetler içerisinde kızaksız sunucu barındırılamaz. Kabin kızağı, atx rafı, cat6 kablo, power kablo gibi teknik ihtiyaçlarınızı (eğer tarafınıza ait yok ise) faturalandırarak karşılayabilmekteyiz.
* Tarafınıza ait bir switch yok ise stok dahilinde tarafımızdan aylık kiralama şeklinde karşılanabilmektedir.
* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.
* Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden olan İstanbul Türknet veri merkezinde 100Gbit yedekli backbone uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.
 
IP Kiralama Ücretleri:
* /24 IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 12 TL şeklindedir. Toplu alımlarda indirim uygulanabilmektedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı koruma bulunmaktadır.
 
DDoS Koruma Ücretleri:
* Kabinet yurt içi ddos koruma ücreti bir adet /24 subnet’e kadar 1000 TL’dir. Artan her /24 subnet koruması için 500 TL ilave edilir.
* Kabinet yurt dışı ddos koruma ücreti müşteri ihtiyaçları doğrultusunda minimum 25Mbps’lik kapasite satın alınması ile başlar ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda aynı oranda arttırılabilir.
* Hizmetimiz, Türknet DDoS Koruması + Yurt Dışı Servisi + Donanımsal Firewall gibi üst düzey ve profesyonel tüm servisleri içerir.
 
Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. İlan edilen fiyatlar aylıktır. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.
Güçlü Barındırma Altyapısı

Global Ping Değerleri (MS Süreleri)