Kabin Kiralama Çözümleri

Sorunsuz barındırma alt yapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Örnek Görsel
Kabin Tipi
Kabin Boyutu
Veri Merkezi
Enerji Tüketimi
Hat Kullanımı
Aylık Fiyat
Sipariş

Tam Kabin

42U


Kullandığın Kadar Öde

Kullandığın Kadar Öde

1380 TL

Telefon: +90 850 840 67 72
E-Posta: [email protected]
Paket Detayları:
* Hizmetlerimizde ücretsiz olarak trafik izleme sistemleri ve isteğe bağlı olarak işlem sırasına göre KVM hizmeti sunuyoruz.
* Kabin hizmetlerimizde müşterinin talebine göre 1Gbit, 2X1Gbit, 1x10Gbit, 2x10Gbit Fiber Uplink sağlanabilmektedir.
* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Kabininizin total hat trafiği aylık ortalaması (PERC95) baz alınarak otomasyon tarafından ölçümlenir. Her 1 Mbit/s için talep edilen ücret: 3 TL şeklindedir. (Örnek: +100Mbit Hat = 300 TL) Tüm barındırma müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.
* Kabin paketlerimizde enerji ölçümü PDU tarafından sağlanan ücretsiz ampermetre ile yapılmaktadır. EPDK standart enerji tarifesine göre 1,7 olarak fiyatlandırılır. 
* Kabinet kurulum ücreti 1500 TL şeklindedir, bu ücret tek seferlik alınır.
* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.
* Kabinetler içerisinde kızaksız sunucu barındırılamaz. Kabin kızağı, atx rafı, cat6 kablo, power kablo gibi teknik ihtiyaçlarınızı (eğer tarafınıza ait yok ise) faturalandırarak karşılayabilmekteyiz.
* Tarafınıza ait bir switch yok ise stok dahilinde tarafımızdan aylık kiralama şeklinde karşılanabilmektedir.
* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.
* /24 IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 7 TL şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı tam koruma bulunmaktadır.
* Kabinet DDoS koruma ücreti: 1000 TL’dir. Kabinet koruma ücretine 1 adet /24 subneti koruma hizmeti dahildir. Ek subnetler için: Yurt Dışı DDos Koruması (Voxility+Serverius+DDoS-Guard) + Yurt içi Gelişmiş DDoS Koruması (Türknet Firewall + Mikrotik ile özel güvenlik duvarı filtreleme sistemi ): 256 TL şeklindedir.
* Türkiye’nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan İstanbul Türknet veri merkezinde 50Gbit hat üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.
* Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.
Güçlü Barındırma Altyapısı
Güçlü Veri Merkezi Faktörü
Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Ortak yerleşim özelliğiyle kullanıcıya ait olan bir sunucuyu aktif veri merkezinde bulundurma hizmetine sunucu barındırma (co-location) adı verilir. Yüksek performans sunan aktif veri merkezlerimizde sunucunuzun iç hat ve çalışma koşulları hizmeti güvenle sağlanacağı gibi tüm avantajlarından yararlanılması da mümkündür. Sunucunuzun üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilir, anlık raporlar sayesinde tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İstanbul Türknet konumlu veri merkezi üzerinden hizmet vermekteyiz.

Elbette, (https://sunucumhosting.com.tr/ddos-korumasi) adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.