Standart IP Adresi

  
Özel IP Adresi
IP Tipi
Aylık Fiyat
 
Standart Datacenter Proxy
IPv4
Adet 15 TL
KİRALA

Proxy Nedir?
Proxy internet üzerinde bağlanmak istediğiniz servis veya sistem ile sizin aranızdaki bağlantıyı sağlamaktadır, bağlantınızı sağlarken aynı zamanda ip adresinizi ve sunucu kimliğinizi tamamen gizlemektedir bu sayede kimliğiniz açığa çıkmadan güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Proxy Nerelerde Kullanılır?
Proxy kullanarak erişiminizin yasaklandığı bir web sitenize erişebilirsiniz, herhangi bir oyuna girişlerde ip adres limiti var ise aynı bilgisayar üzerinden birden fazla ip adresi kullanmanızı olanak sağlar, bir sosyal medya platformunana veya web sitenize birden fazla ip kullanarak giriş yaparak daha fazla hit gösterebilirsiniz ve seo amaçlı kullanım yapabilirsiniz bunun gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Satın aldığım Proxy ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?
Satın aldıktan sonra mesai saatleri içinde genellikle bir kaç saatte teslim edilmektedir, kurulum konusunda ise tarafınızdan herhangi bir teknik kurulum gerektirmemektedir. Proxy programları veya kullandığınız özel bir program üzerine ip, kullanıcı adı ve port bilgisi yazarak kullanabilirsiniz.

Satın aldığım Proxy sadece bana mı ait oluyor?
Tüm Proxy hizmetlerimiz tamamen tek bir dedicated olarak sunulmaktadır, bir ip üzerinde birden fazla proxy açmamaktayız, aldığınız ip adresi sadece tarafınıza tahsis edilmektedir. Aynı ip adresini farklı bir kullanıcı kullanmamaktadır.

Oynadığım oyun için ne tür bir proxy almalıyım? Türknet ip adresi ne fark yaratır?
Türknet ip adresine sahip bir proxy hizmeti seçerseniz ip adresiniz banlanmaz. Genelde MMORPG oyunlarında kullanılan proxy’lerin mutlaka bir operatör ip si olması önemlidir.

Standart Proxy’i, Türknet Proxy’sinden farklı kılan özellik nedir?
Teknik olarak bir fark bulunmamaktadır. Standart proxy hizmetinde tahsis edilen ip adresi bir server ip adresidir. Ancak türknet ip adresi gerçek bir ev ip adresi niteliği taşır. Bu sayede özellikle online oyunlarda banlanma riskini sıfıra indirirsiniz.

Neden IPV4 Proxy?
IPV6 Proxy türü aksine IPV4 Proxy gerçek IP yapısında olduğu için engellenmesi neredeyse imkansızdır. IPV6 Proxy kullandığınız zaman website tarafında anlaşılır bir iz bırakırsınız ve karşı tarafın istediği an veri akışı engellenebilir. Çoğu site IPV6 Proxy türünü engellemiştir. Bu siteler arasında Twitter gibi çok büyük sosyal medya siteleri de var.

sunucum.net.tr IPV4 proxy hizmeti
Web sitemiz üzerinden hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde IPV4 proxy kiralayabilirsiniz. Genelde kullanıcılarımız ipv4 proxy aradıklarında arama motorlarında proxy satın al, proxy kirala, proxy al, ipv4 proxy satışı gibi kelimelerle aramaktalar. Tüm web sitelerinin arasında sektörde en önde gelen firmalardan biri olan sunucum.net.tr her türlü ipv4 proxy kiralama ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla size sunmaktadır.