Sinusbot Satın Al

Yüksek performanslı müzik botu sunucuları ile kesintisiz deneyim sunuyoruz. Sinusbot sunucusu kiralayarak hemen mükemmel altyapıya sahip olun.

Eşsiz Bot Özellikleri
İstanbul Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
Müşteri Desteği
Anında Kurulum
Uygun Fiyatlandırma
DDoS Koruması
Bot Koruması
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci
Otomatik Teslimat
Bot Yönetim Paneli

Sinusbot (müzik botu) açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği yapıda bir sinusbot sahibi olabilir. Size ait olacak serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş paneli sayesinde botunuzda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır.

 • Anında Kurulum ve Teslimat
 • Kur, Başlat, Durdur Komutları
 • Discord Bot Desteği
 • Stream(Youtube,vb.)
 • Alt panel oluşturabilme
 • Saat botu
 • Limitsiz müzik
 • Komutla yönetim
 • FTP Erişimi
 • Hızlı İşlem Kapasitesi
 • Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz
 • Tam Yetkili Erişim
 • %100 Türkçe Panel
Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

SinusBot Teamspeak3 , Discord gibi 2 platformda bir kullanıcıymış gibi sesli serverlara giren chat odasından belli komutlarla
kolayca müzik dinlemenizi sağlayan birden fazla eklentisi bulunan türkçe dil desteği olan Youtube’dan playlistlerinizi kolayca ekleyip istediğiniz gibi dinleyebileceğiniz bir müzik botu yazılımıdır.

Sinusbot Müzik Botu sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Sinusbot Müzik Botu sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralayacağınız Sinusbot Müzik Botu ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli tahsis edilecektir.

Sinusbot Müzik Botu sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Sinusbot Müzik Botu server kurma ve Sinusbot Müzik Botu server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Sinusbot Müzik Botu sunucusu kiralayabilirsiniz.

Sinusbot Müzik Botu sunucularının kurulumu oldukça kolaydır.
Sinusbot Müzik Botu sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Sinusbot Müzik Botu paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

İyi bir sinusbot deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede seste gecikmeler yaşanmaz, kullanıcılar 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Sinusbot Müzik Botu server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Sinusbot Müzik Botu sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.