TS3 Satın Al

Yüksek performanslı TS3 Sunucuları ile kesintisiz deneyim sunuyoruz. TS3 sunucusu kiralayarak hemen mükemmel altyapıya sahip olun. TS3 Server DDOS Korumalıdır.

Plan
fancybox
Teamspeak3 (1)
34 ₺ / Aylık
fancybox
Teamspeak3 (2)
44 ₺ / Aylık
fancybox
Teamspeak3 (3)
54 ₺ / Aylık
İşlemci
2 Çekirdek İşlemci
4 Çekirdek İşlemci
6 Çekirdek İşlemci
Slot Sayısı
Sınırsız Slot
Sınırsız Slot
Sınırsız Slot
Özellikler
YATQA Erişimi
YATQA Erişimi
YATQA Erişimi
Plan
fancybox
Teamspeak3 (4)
64 ₺ / Aylık
fancybox
Teamspeak3 (5)
79 ₺ / Aylık
fancybox
Teamspeak3 (6)
100 ₺ / Aylık
İşlemci
8 Çekirdek İşlemci
10 Çekirdek İşlemci
12 Çekirdek İşlemci
Slot Sayısı
Sınırsız Slot
Sınırsız Slot
Sınırsız Slot
Özellikler
YATQA Erişimi
YATQA Erişimi
YATQA Erişimi
Eşsiz Sunucu Özellikleri
Kişi Sınırı Yok
İstanbul Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
YATQA Erişimi
Hızlı Kurulum
DDoS Koruması
Blacklist Koruması
Özel IP Adresi
Opsiyonel Web Panel
Teaspeak Lisansı
Sınırsız Port
Ücretsiz DNS
TS3 Yönetim Paneli

YATQA’nın yetersiz olduğunu ve/veya YATQA bilgisinin yetersiz olduğunu ifade eden müşterilerimizin kullanım kolaylığı için “https://ts3.sunucum.net.tr/” adresi üzerinden sağlanan ek ücretli ts3 web yönetim panelidir. Şuan karar veremediyseniz; daha sonra da bu hizmeti alabilirsiniz.

Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

TeamSpeak internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren bir sesli iletişim yazılımıdır.

Kiralamış olduğunuz Teamspeak 3 (TS3) sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde kurulup birkaç dakika içinde YATQA bilgileri ve alındıysa TSPANEL bilgisi müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz tam yetkili YATQA bilgileri verilmektedir, ancak yatqa’dan anlamıyorum diyen müşterilerimiz için sipariş esnasında opsiyonel olarak seçebilecekleri kullanımı kolay TS3 Web Panel hizmeti de sağlamaktayız.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Teamspeak 3 (TS3) sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralamış veya kiralayacağınız Teamspeak 3 (TS3) ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir YATQA bilgisi tarafınıza tahsis edilecektir.

Teamspeak 3 (TS3) sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) halen dünyanın en çok kullanılan ses yazılımlarından biridir. Kendi sunucularını açmak isteyenler Teamspeak 3 (TS3) server kurma ve Teamspeak 3 (TS3) server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu kiralayabilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız amacı göz önünde bulundurarak doğru bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu seçebilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. İşlemci çekirdek sayısı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Teamspeak 3 (TS3) paketleri hızlı teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın. Hatta gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

İyi bir ts3 deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede ts3’te gecikmeler yaşanmaz, kullanıcılar 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Teamspeak 3 (TS3) server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.