Ekran Kartlı Sunucu

RAM
Disk
Bağlantı
Trafik
Servisler
Aylık Fiyat
Sipariş
Ryzen 5 PRO 4650G
6 Çekirdek
3.70 Ghz

16 GB DDR4

Seçilebilir 32

120 GB SSD

1 Gbit Full Duplex

Limitsiz Trafik

Windows

Uzak Masaüstü

2000 ₺

1500 ₺

Nvidia Ekran Kartlı Sunucular

Nvidia GT, GTX, RTX serisi ekran kartlı sistemler için whatsapp satış temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Sunucuların Ortak Özellikleri
Windows Masaüstü

Sunucunuzu windows uzak masaüstü ile kullanmak çok kolay

GPU Desteği

Ekran kartı gerektiren tüm uygulamalar için uyumludur

1 Gbps İnternet

1 Gbps port ile simetrik internet erişimi sağlanmaktadır

Hızlı Destek

7/24 esasına göre çalışan teknik desteğimiz hep yanınızda

Yeni Nesil Altyapı

En güncel donanımları kullanıyor işinizde verim sağlıyoruz

Datacenter IP Adresi

IP adreslerimiz datacenter ip adresi özelliği taşır

Ekran Kartlı Sunucu

Geleneksel sunucular genellikle işlemci (CPU) odaklıdır ve genellikle grafik işlemleri için entegre grafik birimi barındırmazlar. Ancak, bazı uygulamalar, özellikle yapay zeka (AI), derin öğrenme, bilimsel hesaplamalar, simülasyonlar, video işleme ve 3D modelleme gibi alanlarda yoğun grafik işlemleri gerektirebilir. Bu tür uygulamalar için, özel olarak tasarlanmış GPU’lar sunuculara entegre edilerek performans artırılabilir.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Stok müsaitlik durumuna göre sipariş sonrası 6 saat ile 72 saat arasında teslimat gerçekleşebilmektedir. Teslimat bilgisi için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Stok kontrolü sağlanarak net bilgi iletilecektir.

Hizmet desteği bizim için her zaman en önemli konu olmuştur. Sunucunuzun işletim sistemi düzeyinde her zaman erişilebilir olması konusunda destek sağlamaktayız. Ek olarak iyi niyete dayalı temel konularda ve sunucunun sürdürülebilirliği anlamında yardımcı olmakta ve gerekli yönlendirmeleri sağlamaktayız. Ancak sunucu içerisine kurulacak olan üçüncü parti yazılımların kurulması ve ayarlanmasında sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu tür hizmet almak isteyen müşterilerimize özel destek planlarımızı satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Tarafınıza teslim edilecek olan her sunucuda 1 Gbit/s upload, 1 Gbit/s download kapasitesi bulunmaktadır. Aylık trafik kullanımınız ölçümlenmemektedir ve limitsizdir. Ancak sunucuda sürekli indirme ve yükleme işlemi yapmanız gerekiyorsa kapasite satın almanız gerekir, bu durumda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. Müşteriye teknik bilgisinin verilmesi ve hizmet onayının ardından ilgili kapasite ihtiyacı karşılanacaktır. Ayrıca sunucunuzun internet kullanımını vds yönetim paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Elbette dilediğiniz zaman dilediğiniz pakete geçiş yapma imkanınız bulunmaktadır. Paket yükseltme işlemi esnasında sunucu verilerinizde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Elbette, uzak masaüstü amaçlı kullanım yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için ziyaret ediniz: Tıklayınız

İstanbul konumlu Datacasa veri merkezinde hizmet vermekteyiz.

Konuşmayı Başlat
WhatsApp Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba!