Ryzen 9 VDS Sunucular

VDS sunucularımızda, işlemciye yük bindirmeyecek, RAM’i sıkıştırmayacak ve harddisk’i zorlamayacak şekilde VDS bölümlemesi yapılmaktadır. Bu sayede, her zaman en yüksek performansları alabilmektesiniz.

Plan
TR R9-01
249 ₺ / Aylık
TR R9-02
279 ₺ / Aylık
TR R9-03
319 ₺ / Aylık
TR R9-04
369 ₺ / Aylık
CPU
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
vCore
4
6
8
10
RAM
4 GB DDR4
6 GB DDR4
8 GB DDR4
10 GB DDR4
SSD Disk
50 GB NVMe SSD
50 GB NVMe SSD
50 GB NVMe SSD
50 GB NVMe SSD
İşletim Sistemi
Windows / Linux
Windows / Linux
Windows / Linux
Windows / Linux
Port
1 Gbit/s
1 Gbit/s
1 Gbit/s
1 Gbit/s
DDoS Koruması
Tam Erişim
Otomatik Kurulum
Ücretsiz Gelişmiş Paket
Ücretsiz Proxy Hizmeti
Ücretsiz Discord Desteği
Plan
TR R9-05
479 ₺ / Aylık
TR R9-06
549 ₺ / Aylık
CPU
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
AMD Ryzen 9 3900X @ 3.8 GHZ
vCore
12
16
RAM
12 GB DDR4
16 GB DDR4
SSD Disk
75 GB NVMe SSD
100 GB NVMe SSD
İşletim Sistemi
Windows / Linux
Windows / Linux
Port
1 Gbit/s
1 Gbit/s
DDoS Koruması
Tam Erişim
Otomatik Kurulum
Ücretsiz Gelişmiş Paket
Ücretsiz Proxy Hizmeti
Ücretsiz Discord Desteği
Eşsiz Sunucu Özellikleri
Kolay Kullanım Paneli

Sunucunuzu yönetmek otomasyon paneli ile artık çok kolay.

Tek Tıkla Kurulum

Sunucunuzu tek tık ile tekrar tekrar kurabilirsiniz.

%99 DDoS Koruması

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

Opsiyonel Eklentiler

Siparişiniz esnasında ihtiyacınıza uygun olarak eklentiler seçebilirsiniz.

Güncel Donanım

Yüksek performanslı ve güncel donanımlar kullanıyoruz.

Esnek Kaynaklar

Kaynakları dengeleyerek performans sorununun önüne geçiyoruz.

VDS Yönetim Paneli

Anında Kurulum, Durdurma/Başlatma, İşletim Sistemi Değiştirme, Trafik İzleme, Web Konsol, Log Takibi ve Snapshot Alma gibi tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Sanal sunucunun işletim sistemine kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel ürününüz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Anında Kurulum, Durdurma/Başlatma, İşletim Sistemi Değiştirme, Trafik İzleme Monitörü, Web Konsol, Log Takibi ve Snapshot Alma gibi tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Sanal sunucunun işletim sistemine kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel ürününüz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Teslimatlar otomatik gerçekleşmektedir. Sipariş aktivasyonu sonrası müşteri panelinizde sunucu yönetim paneli oluşmaktadır. Bu yönetim paneli üzerinden sunucunuzu anında kurabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Sanal sunucu yönetim sorumluluğu müşterilerimize aittir. Ancak iyi niyete dayalı olarak temel konularda ve sunucunun sürdürülebilirliği anlamında yardımcı olmaktayız.

Yedekleme sorumluluğu müşterilerimize aittir ancak yedekleme hizmeti almak istiyorsanız sipariş esnasında ekleyebilirsiniz. 

İyi niyete dayalı olarak web hosting kontrol panelleri gibi temel yazılımların kurulması noktasında yardımcı olabilmekteyiz.

RDNS işlemi ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Elbette, uzak masaüstü için kullanabilirsiniz.

Sunucularımız 1Gbit/s anlık bağlantı kapasitesine sahiptir. Türkiye İstanbul konumlu Türknet veri merkezinde hizmet vermekteyiz.

Ryzen VDS Satın Al
Bir web sitesi, oyun projesi veya farklı yazılımların çalıştırılması için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşinizi online ortama taşımak için bir sunucuya ihtiyacınız olur. Hangi sunucu türünü seçmeniz gerektiğine karar vermeniz için size yardımcı olmaktayız. Sunucu arayışınızda Google üzerinden genellikle araştırma yaparsınız. Bu araştırma esnasında arama motoruna Ryzen VDS Satın al veya NVME M2 SSD Ryzen VDS kirala gibi kelimeler yazarsınız. Peki bu aradığınız Ryzen VDS nedir, Ryzen VDS satın almak size ne gibi avantajlar sağlar. Ryzen VDS fiyatları nelerdir. Bu soruları yanıtlamaktayız.

Ryzen VDS Nedir?
Ryzen VDS kelimesi İngilizce’de virtual dedicated server olarak geçer. Bu terimi adanmış bir sanal sunucu olarak çevirebiliriz. Sunucular sizin istediğiniz verileri depolamak ve bu verileri işlemek için kullanılan uzak bilgisayarlardır. Normal bilgisayarlardan farkları 7/24 çalışmaları ve güçlü olmalarıdır. Sunucu paketlerini birbirinden ayıran durum ise kaynakların nasıl paylaşıldığı ve birbirinden ayıran yönleridir.
Paylaşımlı sunucularda tüm işlemler aynı kaynakları kullanmak durumundadır. VPS sunucu çeşidinde ana sunucunun kaynakları yazılımsal olarak birbirinden ayrılır. Bu performansı etkileyebilir. Ancak bir Ryzen VDS sadece yazılımsal olarak değil aynı zamanda donanımsal olarakta ayrılmış bir alana sahiptir. Buda dolaylı olarak kiralanan sunucuya güvenli bir ortam ve eşsiz performans sunar.

Ryzen VDS satın almanın avantajları nelerdir?
Ryzen VDS sunucular satın alan kişinin ihtiyacına göre şekillenebildiğinden ve güvenli olduğundan sıklıkla tercih edilirler. Ryzen VDS sunucuların donanımsal özellikleri mümkün olduğu müddetçe yükseltilebilir ve kök erişimi olduğundan tüm yazılımsal ayarları kullanıcısı tarafından yapılabilir.
Ryzen VDS satın alma kararı verdiysen mutlaka performansıda göz önünde bulundurmalısınız. Büyük bir projeniz varsa Ryzen VDS sunucular sizin için önemlidir. İyi bir Ryzen VDS sanal sunucu neredeyse bir fiziksel sunucu kadar performans verebilir. Üstelik maliyet olarak fiziksel sunuculara göre oldukça uygun fiyatlandırmaya sahiptir. Ryzen VDS sanal sunucularda %100 NVME M2 SSD disk kullandığımızdan performans açısından beklentileri de fazlasıyla karşılamaktadırlar.
Fiziksel sunucular ise hem maliyetlidir hemde uzmanlık gerektirebilir. Ryzen VDS sanal sunucular ise giriş seviyesi kullanıcıların dahi yönetebileceği kolaylığa sahiptir. Ayrıca bir sorun yaşadığınızda destek ekibimize teknik destek talebi gönderebilir ve sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Tüm Ryzen VDS sanal sunucular 7/24 takip edilmekte ve yaşanabilecek sorunlara mümkün olan en kısa süre içerisinde müdahale edilmektedir.

Ryzen VDS nasıl satın alınır?
Türkiye’nin en performanslı ve en ekonomik şartlarında Ryzen VDS sağlayıcısı olan sunucum.net.tr adresinden hemen bir Ryzen VDS kiralayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun bir çok Ryzen VDS paketi sunmaktayız. Bu paketleri inceleyerek size en uygununu tercih edebilirsiniz. Eğer kararsız iseniz satış temsilcimize danışabilirsiniz.
Eğer küçük bir projeniz varsa giriş paketleri ilk aşama için genellikle yeterli olur. Büyük bir projeye sahipseniz üst paketleri tercih etmeniz gerekir. Paket tercihinizi yaptıktan sonra her şeyin otomatik olduğu müşteri panelinde sürece devam edebilirsiniz. Genellikle bir kaç dakika içerisinde bir sunucuya sahip olursunuz. Sunucuya sahip olduktan sonra sunucu yönetim paneli ile istediğiniz işletim sistemini seçebilir ve anında kurulum özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ryzen VDS sunucu satın alırken sipariş eklentileri kısmında yedekleme hizmetini de seçmeniz halinde sunucunuz imaj olarak seçtiğiniz aralıklarla yedeklenecektir.
Eğer kullandığınız sunucu paketi yetersiz gelirse teknik destek talebi oluşturarak üst paketlere geçiş talep edebilirsiniz. Ödeme sonrası gerçekleşen yükseltme işlemlerinde herhangi bir veri kaybı yaşanmaz ve kolaylıkla paket geçişi sağlanır. Bu konuda teknik destek ekibimiz sizi bilgilendirecektir.

Ryzen VDS fiyatları nelerdir?
Ryzen VDS fiyatları sunduğu işlemci çekirdek sayısı, RAM ve disk alanı gibi özelliklerine göre farklılık gösterir. Donanımsal gücü yükseldikçe elbette fiyatı da yükselmektedir. Projenizin büyüklüğüne göre doğru paketi tercih ederek satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Hangi kullanıcılar Ryzen VDS server tercih etmelidir?
Ryzen VDS sanal sunucular tamamen sizin yönetiminize bırakılmış özel adanmış sunuculardır. Ryzen VDS’ler her türlü proje için yeterli performansı sunabilir ancak doğru paketi seçmek önemlidir. Her türlü yazılım çalıştırma, oyun kurma, web sitesi yayınlama vb. işlemler için kullanılabilir. Bu konuda aklınıza takılan soruları satış temsilcimize sorabilirsiniz.

Sunucum.net.tr Ryzen VDS Server hizmetleri
Piyasada Ryzen VDS sunucu hizmeti sunan bir çok firma vardır. Sunucum.net.tr en ekonomik koşullarda en performanslı sunucuları sağlar. Bunun için çok tercih edilmektedir. Sunucularımızda güncel ve kaliteli donanımlar kullanmaktadır. Bunun yanında müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sunarak müşterilerimizin sunucularının stabil ve sürekli erişilebilir kalması için elimizden geleni yapmaktayız.