Minecraft Satın Al

Yüksek performanslı Minecraft Sunucuları ile kesintisiz oyun deneyimi sunuyoruz. Minecraft VDS satın alarak hemen oyununuzu açın. Minecraft Server DDOS Korumalıdır.

Xeon Paketleri (Ekonomik)
Plan
fancybox
Minecraft Xeon (1)
24 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (2)
34 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (3)
44 ₺ / Aylık
Slot Sayısı
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
CPU
Intel Xeon
Intel Xeon
Intel Xeon
RAM
2 GB RAM
3 GB RAM
4 GB RAM
Plan
fancybox
Minecraft Xeon (4)
54 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (5)
64 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (6)
84 ₺ / Aylık
Slot Sayısı
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
CPU
Intel Xeon
Intel Xeon
Intel Xeon
RAM
5 GB RAM
6 GB RAM
8 GB RAM
Plan
fancybox
Minecraft Xeon (7)
104 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (8)
124 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Xeon (9)
164 ₺ / Aylık
Slot Sayısı
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
Sınırsız Oyuncu
CPU
Intel Xeon
Intel Xeon
Intel Xeon
RAM
10 GB RAM
12 GB RAM
16 GB RAM
Premium Paketler (Performans)
Plan
fancybox
Minecraft Extreme (1)
79 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (2)
119 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (3)
159 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (4)
199 ₺ / Aylık
CPU
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
Çekirdek
4 Core
4 Core
4 Core
4 Core
RAM
4 GB DDR4 RAM
6 GB DDR4 RAM
8 GB DDR4 RAM
10 GB DDR4 RAM
Disk
50 GB NVMe SSD
50 GB NVMe SSD
70 GB NVMe SSD
80 GB NVMe SSD
Plan
fancybox
Minecraft Extreme (5)
229 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (6)
319 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (7)
419 ₺ / Aylık
fancybox
Minecraft Extreme (8)
599 ₺ / Aylık
CPU
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
i9-9900K veya Ryzen
Çekirdek
6 Core
6 Core
8 Core
8 Core
RAM
12 GB DDR4 RAM
16 GB DDR4 RAM
24 GB DDR4 RAM
32 GB DDR4 RAM
Disk
80 GB NVMe SSD
100 GB NVMe SSD
150 GB NVMe SSD
200 GB NVMe SSD
Eşsiz Sunucu Özellikleri
İstanbul Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız Slot
Sınırsız FTP Erişimi
Anında Kurulum
DDoS Koruması
Bot Koruması
Uygun Fiyatlandırma
SSD Disk Altyapısı
Seçilebilir RAM
Seçilebilir İşlemci
Otomatik Teslimat
Sunucu Yönetim Paneli

Oyun sunucusu açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği yapıda bir oyun sunucusu sahibi olabilir. Size ait olacak serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz.

 • Anında Kurulum ve Teslimat
 • Kur, Başlat, Durdur Komutları
 • Dosya Yöneticisi
 • Database Yöneticisi
 • Yedekleme Yöneticisi
 • Görev Yöneticisi
 • Alt Kullanıcı Oluşturabilme
 • Sunucu Kullanım Grafikleri
 • FTP Erişimi
 • Hızlı İşlem Kapasitesi
 • Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz
 • Tam Yetkili Erişim
 • Mobil Uyumluluk
Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Minecraft, Markus Notch Persson tarafından beceri gelişimi üzerine çeşitli küpler ile tasarımlarınızı yapabilmenizi sağlayan bir oyun olarak geliştirilmiştir. Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında 16 Mayıs 2009 tarihinde herkese açık şekilde yayımlanmıştır. Oyun yayımlandığı günden itibaren çok sıkı bir oyuncu kitlesine sahip olmuştur. 2019 yılının dünya genelinde en çok oynanan oyunları arasında 5. sıradadır.

Kiralamış olduğunuz Minecraft sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Minecraft sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Minecraft sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralayacağınız Minecraft ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Minecraft sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Minecraft halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Minecraft server kurma ve Minecraft server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Minecraft sunucusu kiralayabilirsiniz.

Minecraft sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir minecraft sunucusu seçebilirsiniz.
Minecraft sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Minecraft paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Minecraft sunucusu açtığınızda oyuncu topluluğunuzu bir arada tutmak ve sunucunuzla ilgili bilgileri görebilmesi için bir minecraft internet sitesi gerekebilir. Minecraft paketlerimizle birlikte internet sitesi scripti hediye ediyoruz. Bu fırsat tamamen ücretsizdir. Minecraft site scripti ile kolayca Minecraft sunucu sitesi kurabilirsiniz. Özel olarak sağladığımız satış sistemi ile sunucunuza bağış alabilir ve VIP üyelik satabilirsiniz.

İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Minecraft server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Minecraft sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.