Sunucu Barındırma Çözümleri

Sorunsuz barındırma alt yapısından yararlanarak işinizi büyütün.

Veri Merkezi
Örnek Görsel
Sunucu Tipi
İşlemci Sayısı
Cihaz Boyutu
Enerji Tüketimi
Aylık Fiyat
Sipariş


Rack Server
Tek İşlemcili
1U, 2U, 3U, 4U
Fiyata Dahil
300 TL

Telefon: +90 850 840 67 72
E-Posta: [email protected]
Çift İşlemcili
1U, 2U, 3U, 4U
Fiyata Dahil
400 TL

ATX Server
Tek İşlemcili
ATX
Fiyata Dahil
400 TL
Çift İşlemcili
ATX
Fiyata Dahil
500 TL
Hizmet Hakkında Bilgiler:
* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Sunucularda 1000Mbit/s anlık internet hızı bulunmaktadır. Sunucunuzun anlık trafiği aylık ortalaması baz alınarak (PERC95) otomasyon tarafından ölçümlenir. Çıkan değer kullanıcıya faturalandırılır. Her 1 Mbit/s için talep edilen ücret: 3 TL şeklindedir. (Örnek: 100Mbit total için = 300 TL) Talep edilmesi halinde müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz. 
* Sunucularınız tarafımıza ait kabinetlerde barındırılır. Bu nedenle kabinet üzerinde bireysel işlem yapılamaz.
* Kabinetlerimizde kızaksız sunucu barındırılmamaktadır, dolayısıyla sunucunuza ait bir kabin kızağı bulunmalıdır. Kabin kızağınız bulunmuyorsa tarafımızdan satın alınabilir.
* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.
* Standartların dışında olan sistemlerde enerji bedeli, sunucu aktivasyonundan hemen önce ölçülür ve yapılır.
* Türkiye’nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan İstanbul Türknet veri merkezinde 50Gbit hat üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.
* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.
* /24 subnet IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 7 TL şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı tam koruma bulunmaktadır.
* Dışarıdan anonslu veya /24 subnet olarak kiralanan ip adresleri için: Yurt Dışı DDos Koruması (Voxility+Serverius+DDoS-Guard) + Yurt içi Gelişmiş DDoS Koruması (Türknet Firewall + Mikrotik ile özel güvenlik duvarı filtreleme sistemi ): 256 TL şeklindedir.
* Bu sayfada belirtilen fiyatlara %18 KDV Dahil değildir. Sipariş esnasında %18 KDV ilave edilir.
Güçlü Barındırma Altyapısı
Güçlü Veri Merkezi Faktörü
Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Ortak yerleşim özelliğiyle kullanıcıya ait olan bir sunucuyu aktif veri merkezinde bulundurma hizmetine sunucu barındırma (co-location) adı verilir. Yüksek performans sunan aktif veri merkezlerimizde sunucunuzun iç hat ve çalışma koşulları hizmeti güvenle sağlanacağı gibi tüm avantajlarından yararlanılması da mümkündür. Sunucunuzun üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilir, anlık raporlar sayesinde tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İstanbul Türknet konumlu veri merkezi üzerinden hizmet vermekteyiz.

Elbette, (https://sunucumhosting.com.tr/ddos-korumasi) adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.