Oyun Oynama Sunucuları

Artık Farm ve Pazar yapmak için evinize bir bilgisayar daha almak zorunda değilsiniz.

 İşlemciRAMEkran KartıDiskTrafikIP Adresiİşletim SistemiAylık FiyatStok
Dört Çekirdekli AMD İşlemci4 GB DDR31 GB 128 BİT120 GB SSD10Mbit/snTürknet Operatör IP AdresiWindows Masaüstü200 TLStok Sorunuz
Dört Çekirdekli AMD İşlemci8 GB DDR31 GB 128 BİT120 GB SSD10Mbit/snTürknet Operatör IP AdresiWindows Masaüstü300 TLStok Sorunuz
Dört Çekirdekli AMD İşlemci16 GB DDR31 GB 128 BİT120 GB SSD10Mbit/snTürknet Operatör IP AdresiWindows Masaüstü400 TLStok Sorunuz
En Çok Tercih Edilen Oyunlar

Ekran kartlı sunucularda %100 legal bir şekilde gerçek ev ip adresleri kullanıyoruz. Bu sayede sunucuyu Knight Online, Silkroad Online, Metin2, Tüm MMORPG ve Çoklu bilgisayara ihtiyaç duyduğunuz oyunlarda kullanabilirsiniz. Türknet altyapısı ile kaliteli hizmet veriyoruz. Oyununuzdaki karakter limiti kadar karakter açık bırakabilirsiniz. Alacağınız ekran kartlı sunucu hizmeti gerçek bir ip adresine sahiptir. Bu ip adresi veri merkezi ip adresi değildir. Yani normal bir sunucu kiraladığınızda verilen ip adresleri gibi değildir. Tamamen Türknet ev internetine sahipmiş gibi legal şekilde kullanım yapabilirsiniz. Evinizdeki bilgisayardan teknik olarak hiçbir farkı bulunmamaktadır. Sunucuya uzak masaüstü programı ile giriş yapıp özgürce farm ve pazar yapabilirsiniz.

Knight-Online-World-3-icon
Knight Online Oynama Sunucusu
Silkroad-Online-1-icon
Silkroad Online Oynama Sunucusu
690500metin2 ikon
Metin 2 Oynama Sunucusu
android-icon
Mobil Oyun Oynama Sunucusu
Oyun Oynama Bilgisayarının Özellikleri

Ekran Kartlı Oyun Oynama Sunucusu Satın Al
Bir sunucunuz var ancak sunucunuzda ekran kartı yoksa bu durumda bir çok işlemi yapamayabilirsiniz. Ekran kartlı sunucu seçimi konusunda arkadaşlarınıza danıştığınızda veya internette arama yaptığınızda genelde ekran kartlı sunucu satın al veya ekran kartlı server al gibi yanıtlar alırsınız. Peki Ekran kartlı sunucu nedir? Ekran kartlı (GPU Server) server satın almanın avantajları nelerdir? Ekran kartlı sunucu fiyatları nelerdir? Tüm bu soruları yanıtlıyoruz.

Ekran Kartlı Sunucu Nedir?
Ekran kartlı fiziksel sunucuları ekran kartına ihtiyaç duyduğunuz platformlarda hizmet sağlayan güçlü donanıma sahip uzak bilgisayarlardır. Kullanıcılar ekran kartlı sunucu kiraladığında bu sunucu tamamen size adanmış durumdadır. Aynı uzak bilgisayarı farklı kullanıcılar ile paylaşmak söz konusu değildir.

Ekran Kartlı Oyun Oynama Sunucunun Satın Almanın Avantajları Nelerdir
Ekran kartlı server kiralama yapmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Ekran kartlı Sunucu kiralayan kullanıcı, sunucunun donanımsal özellikleri izin verdiği müddetçe sunucuda istediği türden ekran kartı gerektiren uygulamaları kullanabilir.

Ekran Kartlı Oyun Oynama Sunucularının IP Adresi Nedir
Ekran kartlı sunucularda %100 legal bir şekilde gerçek ev ip adresleri kullanıyoruz. Bu sayede sunucuyu Knight Online, Silkroad Online, Metin2, Tüm MMORPG ve Çoklu bilgisayara ihtiyaç duyduğunuz oyunlarda kullanabilirsiniz. Türknet altyapısı ile kaliteli hizmet veriyoruz.

Ekran Kartlı Sunucuları Oyun Oynama Sunucusu Olarak Kullanabilir Miyiz
Oyununuzdaki karakter limiti kadar karakter açık bırakabilirsiniz. Alacağınız ekran kartlı sunucu hizmeti gerçek bir ip adresine sahiptir. Bu ip adresi veri merkezi ip adresi değildir. Yani normal bir sunucu kiraladığınızda verilen ip adresleri gibi değildir. Tamamen Türknet ev internetine sahipmiş gibi legal şekilde kullanım yapabilirsiniz. Evinizdeki bilgisayardan teknik olarak hiçbir farkı bulunmamaktadır. Sunucuya uzak masaüstü programı ile giriş yapıp özgürce farm ve pazar yapabilirsiniz.

Ekran Kartlı Sunucu Nasıl Satın Alınır
Ekran kartlı fiziksel sunucu satın almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken işlemler çok basittir. sunucum.net.tr bünyesinde şu anda bulunduğunuz sayfadan işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun birçok ekran kartlı sunucu paketi sunmaktayız. Bu paketleri inceleyerek sizin için en uygun olan paketi bulabilirsiniz. Sunucuyu kullanma amacınıza göre paket seçimi yapabilirsiniz.
Satın alım işlemi tamamlandıktan sonra sunucunuz hazırlanmaya başlar. Bu aşamadan sonra sizin yapmanız gereken hiçbir işlem yoktur. Maksimum 24 saat içerisinde evinizdeki bilgisayarın birebir aynısı gibi çalışan ve uzak masaüstü ile giriş yapacağınız Windows 10 işletim sistemine sahip sunucunuz teslim edilecektir.

Ekran Kartlı Sunucu Fiyatları
Ekran kartlı sunucu paketlere göre değişiklik göstermektedir. Her paketin donanımsal özellikleri farklıdır ve sunucunun donanımı yükseldikçe fiyat da belirli bir ölçüde yükselir. Projenizin büyüklüğüne göre size gerekli olan özelliklere sahip bir paket tercih edebilirsiniz. İlk defa sunucu kiralayacaksanız veya ihtiyacınızı karşılayacak olan sunucu donanımının hangisi olduğu konusunda kararsızsanız canlı destekten konuyla ilgili 7/24 destek alabilirsiniz.
Ucuz ekran kartlı fiziksel sunucu satın almak için giriş seviyesindeki paketleri tercih edebilirsiniz. Daha yüksek donanıma ihtiyaç duyduğunuzda fiyat artmakla birlikte işlemci, RAM ve depolama alanı gibi oldukça önemli donanımlar da daha performanslı hale gelmektedir. Sunucum.net.tr’de her zaman uygun fiyatlı GPU Server kiralama seçenekleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ekran Kartlı Fiziksel (Dedicated) Server Hizmetleri
Ekran kartlı dedicated fiziksel sunucu hizmeti sunan birçok internet sitesi mevcut olsa da sunucum.net.tr bu sektörde ülkemizdeki önde gelen sağlayıcılarındandır. Sunucularında her zaman güncel ve yüksek kaliteli donanım kullanan sunucum.net.tr müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemine sahiptir. Ekran kartı fiziksel sunucu satın alma için sunucum.net.tr’yi tercih edin, stabil ve yüksek performanslı sunucunuzu kullanmaya hemen başlayın.
Satış öncesi ve sonrası desteğin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir destek ekibimiz bulunuyor. Satış öncesinde merak ettiklerinizi canlı destekten sorabilir ve sunucularla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Satış sonrasında ise sunucunuzla ilgili soru ve problemlerinizi destek talebi açarak iletebilirsiniz.

Ekran kartlı dedicated sunucu kiralama sayfasından hemen sunucunuzu satın alabilir ve kiralayabilirsiniz. Hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak kurulur.