Rust Satın Al

Yüksek performanslı Rust Sunucuları ile kesintisiz oyun deneyimi sunuyoruz. Rust VDS satın alarak hemen oyununuzu açın. Rust Server DDOS Korumalıdır.

Plan
fancybox
Rust (1)
90 ₺ / Aylık
fancybox
Rust (2)
110 ₺ / Aylık
fancybox
Rust (3)
140 ₺ / Aylık
Oyuncu Kapasitesi
50 Kişilik
75 Kişilik
100 Kişilik
İşlemci Modeli
Ryzen veya i9-9900K
Ryzen veya i9-9900K
Ryzen veya i9-9900K
Çekirdek
Sınırsız İşlemci
Sınırsız İşlemci
Sınırsız İşlemci
RAM
Sınırsız RAM
Sınırsız RAM
Sınırsız RAM
Plan
fancybox
Rust (4)
180 ₺ / Aylık
fancybox
Rust (5)
220 ₺ / Aylık
fancybox
Rust (6)
250 ₺ / Aylık
Oyuncu Kapasitesi
80 Kişilik
100 Kişilik
120 Kişilik
İşlemci Modeli
Ryzen veya i9-9900K
Ryzen veya i9-9900K
Ryzen veya i9-9900K
Çekirdek
Sınırsız İşlemci
Sınırsız İşlemci
Sınırsız İşlemci
RAM
Sınırsız DDR4 RAM
Sınırsız DDR4 RAM
Sınırsız DDR4 RAM
Eşsiz Sunucu Özellikleri
İstanbul Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Slot Sayısı İle Ödeme
Sınırsız FTP Erişimi
Anında Kurulum
DDoS Koruması
Bot Koruması
Uygun Fiyatlandırma
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci
Otomatik Teslimat
Sunucu Yönetim Paneli

Oyun sunucusu açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği yapıda bir oyun sunucusu sahibi olabilir. Size ait olacak serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz.

 • Anında Kurulum ve Teslimat
 • Kur, Başlat, Durdur Komutları
 • Dosya Yöneticisi
 • Database Yöneticisi
 • Yedekleme Yöneticisi
 • Görev Yöneticisi
 • Alt Kullanıcı Oluşturabilme
 • Sunucu Kullanım Grafikleri
 • FTP Erişimi
 • Hızlı İşlem Kapasitesi
 • Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz
 • Tam Yetkili Erişim
 • Mobil Uyumluluk
Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Rust, Facepunch Studios tarafından 11 Aralık 2013 yılında hayatta kalma oyunu olarak yayımlanmıştır. Oyunun temel yapısı, içerisinde bulunan ekipmanlar ile el becerinizi ortaya koyarak, hayvanları avlayarak hayatta kalabilmenizi sağlamaktır. Oyun içerisinde birçok elementi kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Kısaca bahsedecek olursak; Kumaş, gıda, taş, metal cevher ve kükürt temel öğelerdir ve bunlar toplanabilir. Bunlardan birkaçını elde etmek için hayvanları avlar ve madencilik yapabilirsiniz.

Kiralamış olduğunuz Rust sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Rust sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Rust sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin paneli yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Rust sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralayacağınız Rust ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Rust sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Rust sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Rust sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Rust sunucusu seçebilirsiniz.
Rust sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Rust paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Rust server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Rust sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.