SAMP Satın Al

Yüksek performanslı SAMP Sunucuları ile kesintisiz oyun deneyimi sunuyoruz. SAMP VDS satın alarak hemen oyununuzu açın. SAMP Server DDOS Korumalıdır.

Plan
fancybox
SAMP (1)
34 ₺ / Aylık
fancybox
SAMP (2)
44 ₺ / Aylık
fancybox
SAMP (3)
64 ₺ / Aylık
Oyuncu Kapasitesi
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Çekirdek
2 Core
2 Core
4 Core
RAM
2 GB RAM
4 GB RAM
6 GB RAM
Plan
fancybox
SAMP (4)
84 ₺ / Aylık
fancybox
SAMP (5)
124 ₺ / Aylık
fancybox
SAMP (6)
164 ₺ / Aylık
Oyuncu Kapasitesi
Sınırsız
Sınırsız
Sınırsız
Çekirdek
4 Core
4 Core
6 Core
RAM
8 GB RAM
12 GB RAM
16 GB RAM
Eşsiz Sunucu Özellikleri
İstanbul Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız Slot
Sınırsız FTP Erişimi
Anında Kurulum
DDoS Koruması
Bot Koruması
Uygun Fiyatlandırma
SSD Disk Altyapısı
Seçilebilir RAM
Seçilebilir İşlemci
Otomatik Teslimat
Sunucu Yönetim Paneli

Oyun sunucusu açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği yapıda bir oyun sunucusu sahibi olabilir. Size ait olacak serverda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz.

 • Anında Kurulum ve Teslimat
 • Kur, Başlat, Durdur Komutları
 • Dosya Yöneticisi
 • Database Yöneticisi
 • Yedekleme Yöneticisi
 • Görev Yöneticisi
 • Alt Kullanıcı Oluşturabilme
 • Sunucu Kullanım Grafikleri
 • FTP Erişimi
 • Hızlı İşlem Kapasitesi
 • Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz
 • Tam Yetkili Erişim
 • Mobil Uyumluluk
Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Grand Theft Auto serisinin bir parçası olan San Andreas, diğer serilerin devamı olarak 10 Haziran 2005 tarihinde Windows sürümü için yayımlanmıştır. Oyun, San Andreas eyaletinde geçmektedir. San Andreas eyaleti Kaliforniya ve Nevada eyaletlerinin bir kısmından baz alınmıştır. Multiplayer özelliği 10 Mayıs 2006 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Beraberinde birçok türde (Yarış, freeroam, deathmatch, roleplay) gibi rol yapma oyunlarını getirmiş ve çok fazla beğeni almıştır.

Kiralamış olduğunuz SAMP sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükseltebilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

SAMP sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin paneli yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, SAMP sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralayacağınız SAMP ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

SAMP sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

SAMP sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir SAMP sunucusu seçebilirsiniz.
SAMP sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. SAMP paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. SAMP server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. SAMP sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.