Teamspeak 3 Sunucuları

Teamspeak Xeon
117 ₺ / Aylık
Teamspeak Premium
169 ₺ / Aylık
Xeon Sunucu Altyapısı
Ryzen Sunucu Altyapısı
Kişi Sınırı Yok (Önerilen: Maks. 75)
Kişi Sınırı Yok
YATQA / Port Sınırı Yok
YATQA / Port Sınırı Yok
Sunucuların Ortak Özellikleri
İstanbul Lokasyon
Sınırsız Kullanıcı
Özel IP Adresi
Tam YATQA Erişimi
Sınırsız Port
DDoS Koruması
Admin Server Query
Opsiyonel Web Panel
Hızlı Teslimat
TS3 Yönetim Paneli

YATQA’nın yetersiz olduğunu ve/veya YATQA bilgisinin yetersiz olduğunu ifade eden müşterilerimizin kullanım kolaylığı için “https://ts3.sunucum.net.tr/” adresi üzerinden sağlanan ek ücretli ts3 web yönetim panelidir. Şuan karar veremediyseniz; daha sonra da bu hizmeti alabilirsiniz.

Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Kiralamış olduğunuz Teamspeak 3 (TS3) sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde kurulup birkaç dakika içinde YATQA bilgileri ve alındıysa TSPANEL bilgisi müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesinin yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Teamspeak 3 sunucu kiralama hizmeti birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz tam yetkili YATQA bilgileri verilmektedir, ancak YATQA kullanmak istemeyen müşterilerimiz için sipariş esnasında opsiyonel olarak seçebilecekleri kullanımı kolay TS3 Web Panel hizmeti de sağlamaktayız.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Teamspeak 3  sunucunuzun erişilebilir olması dışında herhangi bir teknik desteğimiz bulunmamaktadır.

TS3 sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda erişiminiz kesilmez. Detaylı bilgi için ziyaret ediniz: Tıklayınız

Detaylı bilgi için ziyaret ediniz: Tıklayınız

İstanbul konumlu Datacasa veri merkezinde hizmet vermekteyiz.

Konuşmayı Başlat
WhatsApp Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Merhaba!