Teamspeak 3 Sunucuları

Teamspeak Xeon
59 ₺ / Aylık
Teamspeak Premium
99 ₺ / Aylık
Xeon Sunucu Altyapısı
Ryzen Sunucu Altyapısı
Kişi Sınırı Yok (Önerilen: Maks. 75)
Kişi Sınırı Yok
Port Sınırı Yok
Port Sınırı Yok
Tam YATQA Erişimi
Tam YATQA Erişimi
Seçilebilir WebPanel
Seçilebilir WebPanel
Admin Server Query
Admin Server Query
Özel DDOS Firewall
Özel DDOS Firewall
Günlük Yedekleme
Günlük Yedekleme
İstanbul Türknet Lokasyon
İstanbul Türknet Lokasyon
Eşsiz TS3 Özellikleri
Kişi Sınırı Yok
İstanbul Türknet
Kolay Yönetim Paneli
YATQA Erişimi
Hızlı Teslimat
DDoS Koruması
Yeni Nesil Altyapı
Özel IP Adresi
Opsiyonel Web Panel
Admin Server Query
Sınırsız Port
Sınırsız Kullanıcı
TS3 Yönetim Paneli

YATQA’nın yetersiz olduğunu ve/veya YATQA bilgisinin yetersiz olduğunu ifade eden müşterilerimizin kullanım kolaylığı için “https://ts3.sunucum.net.tr/” adresi üzerinden sağlanan ek ücretli ts3 web yönetim panelidir. Şuan karar veremediyseniz; daha sonra da bu hizmeti alabilirsiniz.

Gerçek DDoS Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim

TeamSpeak internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren bir sesli iletişim yazılımıdır.

Kiralamış olduğunuz Teamspeak 3 (TS3) sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde kurulup birkaç dakika içinde YATQA bilgileri ve alındıysa TSPANEL bilgisi müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz tam yetkili YATQA bilgileri verilmektedir, ancak yatqa’dan anlamıyorum diyen müşterilerimiz için sipariş esnasında opsiyonel olarak seçebilecekleri kullanımı kolay TS3 Web Panel hizmeti de sağlamaktayız.

Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Teamspeak 3 (TS3) sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Kiralamış veya kiralayacağınız Teamspeak 3 (TS3) ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir YATQA bilgisi tarafınıza tahsis edilecektir.

Teamspeak 3 (TS3) sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi için ziyaret ediniz: Tıklayınız

Teamspeak 3 (TS3) halen dünyanın en çok kullanılan ses yazılımlarından biridir. Kendi sunucularını açmak isteyenler Teamspeak 3 (TS3) server kurma ve Teamspeak 3 (TS3) server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu kiralayabilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız amacı göz önünde bulundurarak doğru bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu seçebilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. İşlemci çekirdek sayısı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Teamspeak 3 (TS3) paketleri hızlı teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın. Hatta gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

İyi bir ts3 deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede ts3’te gecikmeler yaşanmaz, kullanıcılar 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Teamspeak 3 (TS3) server açma işleminizi sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp Satış Temsilcisi
Satış Temsilcisi
Whatsapp Satış Hattı